ELDEM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT TURİZM İŞLETMECİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bünyesinde 15 mağaza ve 100'den fazla personel ile öncelikli olarak dayanıklı tüketim malları ile ev tekstili ve zücaciye çeşitleri yanında, iletişimde Vodafone bayiliği ile ticari faaliyetini devam ettiren bir şirkettir.
Ayrıca; inşaat faaliyetleri ile Eskişehir’e Kozlu Evlerini, Eldem Residence’ı ve İki Kule Residence'ı kazandırmıştır. 

Güvenilen, tercih edilen bir firma olma misyonu ile faaliyet gösteren şirketimiz ;müşterilerine en iyi hizmet verebilmenin, çalışanlarıyla verimli ve yararlı artı değer yaratabilen, şehrimize, ülkemize kaliteden ödün vermeden hizmet veren kuruluş olma vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eldem A.Ş. satışını yaptığı elektronik, beyaz, eşya, bilgisayar, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, ev tekstili, zücaciye,bisiklet, motorsiklet gibi bir çok ürün gamında ülkemizin güçlü markaları yanında, ithalatı yapılan uluslararası markaların bayiliğini yapmaktadır.
Bosch, Samsung, Vestel, Hotpoint, Uğur, Simfer, Casper, Salcano, Carraro, Mondial, Philips,  Fakir, Güral Porselen, Korkmaz gibi markaların ve daha birçok markanın yetkili satıcısı olmasının yanında; İletişimde hemen hemen tüm cep telefonu markalarıyla hizmet sunmaktadır. Ayrıca Vodafone Eskişehir Ana Bayiisi olarak abonelik işlemlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Bisiklet, motosiklet gibi araçların satışını da yapan Eldem A.Ş.’de dünya markalarını bulabilirsiniz.

ELDEM TEKNOLOJİ BİLİŞİM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İLETİŞİM ELEKTRONİK SAN LTD ŞTİ
Eldem Şirketler Grubu bünyesine katılan şirket, Eskişehir Samsung Bayiiliği'ni yürütmekte olup; beyaz Eşya, elektronik, küçük ev aletleri ürün gamı dahil bütün ürün gamlarında Samsung ürünlerini müşterilerine yüksek hizmet anlayışıyla sunmaktadır. 

ELDEM SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Eldem Şirketler grubu bünyesinde 1998 yılında itibaren faaliyet gösteren Eldem Sigorta ve Ticaret Ltd. Şti. Groupama Sigorta’nın Eskişehir Acentesi olarak üstün hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

ESOTO ESKİŞEHİR OTOMOTİV MOBİLYA İNŞAAT ULAŞTIRMA SANAYİ VE TİC. A.Ş
İstikbal ve Bellona bayisi olarak Baksan, Asarcıklı, Yunusemre, Emek ve Sakarya Şubelerinde müşterilerine en iyi ürünleri ve hizmeti sunmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eldem ailesi üç kuşaktır ticaret içerisinde bulunmaktadır. Ticaretin pek çok kollarında faaliyet gösterdikten ve deneyim kazandıktan sonra üçüncü kuşaktan Ali Eldem, Nihat Eldem, İbrahim Eldem önce adi ortaklık daha sonra Eldem Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş olarak 1979 yılında şirketleşerek ticari faaliyetlerine başlamıştır.